PREDAJ rodinného domu v Blatnom pri Senci

Predané
Exkluzívne
Rezervované
Typ ponuky: 
Predaj nehnuteľností
Cena: 
80 000 €
Cena: 
Ulica: 
Bratislavska
Stav: 
Pôvodný stav
Forma vlastníctva: 
Osobné
Poschodie: 
1
Počet poschodí: 
1
Podlažie: 
prízemné podlažie
Konštrukcia: 
Tehlová
Služby a energie: 
120.00€ / mesiac
Spôsob vykurovania: 
Lokálne vykurovanie
Príprava teplej vody: 
Prietokový ohrievač (plynový)
Popis: 

Wanderer REAL ponúka na PREDAJ starší 2-podlažný rodinný dom v Blatnom pri Senci.  

 

Dom bol daný do užívania v roku 1955. Rovinatý pozemok s rozlohou 656 m2 je oplotený. Zastavaná plocha pozemku, ktorú tvorí pôvodný dom, prístavba a letná kuchyňa je 171 m2. Dom je aktuálne v rekonštrukcii. Stará časť domu bola postavená z pálenej tehly. Dom má novú sedlovú strechu, ktorá je smerom do ulice pokrytá škridlou, smerom do dvora bola predĺžená a kvôli nosnosti zastrešená škridplechom.  Priečelie domu smeruje na SZ, zvyšná časť domu v smere dvora a záhrady na JV.

 

DISPOZÍCIA: Na prízemí domu sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa s jedálenskou časťou, halou, chodbou a  kúpeľňa s vaňou a WC + pivnica. Pôvodný rodinný dom sa v r. 2004-2005 rozšíril o jednu izbu v prístavbe, ktorá je kompletne podpivničená. V rámci dostavanej časti je pod predlženou strechou priestor pre terasu.  Na 2. podlaží   pribudla ďalšia obytná plocha. Vzhľadom na nedokončený stav je možnosť vlastného dispozičného rozdelenia priestoru. V pivničnej časti prístavby sa nachádza pôvodná studňa, ktorej vodu je možné využívať na zalievanie. Inžinierske site – voda, plyn, elektrika. Na pozemku je betónová vodotesná žumpa umiestnená v záhrade rodinného domu. Obec ponúka možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu. Dom má plastové okná z ulice doplnené o exteriérové žalúzie. Vymenené boli aj vstupné dvere do domu a boli nahradené plastovými presklenými dverami. V interiéri sú pôvodné dvere i pôvodné drevené palubovkové podlahy v obytných miestnostiach, a dlažba v ostatných častiach.

Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami, ohrev teplej vody plynovým prietokovým ohrievačom.

 

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: V pešej dostupnosti Obecný úrad, základná škola -1.stupeň, kultúrny dom, kostol, potraviny, zastávka autobusu. V blízkosti napojenie na diaľnicu D1. Blatné sa nachádza 6 km od Senca (Senecké jazerá), 14 km od Pezinka, Bratislava je vzdialená 26 km.

 

 

CENA  nehnuteľnosti je 80.000 Eur vrátane kompletných právnych služieb a kvalitného servisu Wanderer REAL. Mesačné náklady na elektrinu a plyn sú 120 Eur.

 

KONTAKT

Wanderer REAL, daniela.rasovska@wanderer.sk, 0905 111 634, www.wanderer-real.sk

 

Poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (kataster) i vypracovanie kúpno-predajných zmlúv (notár) zariadi naša realitná kancelária. Administratívne úkony ako je  kontakt s katastrom, notárom, bankami sú samozrejmosťou.

Odborne a rýchlo Vám  vybavíme hypotekárny úver šitý na mieru.