PRENÁJOM 4-izb. mezonetu v Ružovej doline, Ružinov- Nivy, 90 m2, garáž, terasa 2x, 860 Eur/mes. vrátane energií

Exkluzívne
Typ nehnuteľnosti: 
Úžitková plocha: 
90.00 m²
Ulica: 
Ružová dolina 7
Stav: 
Kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva: 
Osobné
Poschodie: 
8
Počet poschodí: 
9
Podlažie: 
podstrešné podlažie
Konštrukcia: 
Tehlová
Výťah: 
Áno
Terasa: 
Áno
Vybavenie: 
Zariadený so spotrebičmi
Služby a energie: 
200.00€ / mesiac
Spôsob vykurovania: 
Ústredné kúrenie
Príprava teplej vody: 
Súbežne s ÚK
Popis: 

 

Wanderer Real ponúka na prenájom 4-izbový reprezentatívny mezonetový byt v novšom tehlovom obytnom dome Alba, v lukratívnej časti Ružinova a v bezprostrednej blízkosti Trhoviska Miletičova a Záhradníckej ulice, s krásnym výhľadom na Bratislavu (hrad, Slavín). Byt sa nachádza na 8. a 9. poschodí. Je kompletne zariadený nábytkom + satelit, TV. K dispozícii je aj  garáž v suteréne domu. 1.podlažie: veľká obývačka, kuchyňa, samostatné WC s umývadlom a malou sprchou, šatník, terasa. Kuchyňa je plne a moderne vybavená vrátane umývačky riadu, práčky, chladničky, mikrovlnovej rúry, sklokeramickej varnej dosky s klasickou el. rúrou, kuchynským riadom (s pohármi, servisom,  príborom). 2.podlažie: veľký šatník; spálňa; spálňa/pracovňa, samostatná kúpeľňa s vaňou a sprchovacím masážnym kútom + WC, terasa. Orientácia bytu V-Z.

 

BYTOVÝ DOM: Dom je novšou stavbou z r. 2008, vstup do domu je zabezpečený el. vrátnikom. Výťah. Vo vnútrobloku sa nachádza udržiavaný dvor.

 

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Bytový dom sa nachádza v širšom centre Bratislavy. Peši sa za 15-20 minút dostanete  do historickej časti mesta. V pešej dostupnosti - doslova cez ulicu: trhovisko Miletičova,  samoobsluha, Billa, Lidl, pošta, lekárne, banky, reštaurácie, kaviarne,  Radošinské naivné divadlo, park. V blízkosti sa nachádza tiež OC Central, nemocnica s poliklinikou, hokejové štadióny, basketbalová hala a NTC, fitness centrá, detské ihriská, športoviská, jazero Štrkovec s bežeckou dráhou,  autobusová stanica Ml. Nivy...  Veľmi dobré spojenie MHD a autom  v každom smere. Skvelé miesto na bývanie, kultúrne vyžitie i relax.

 

CENA: Cena prenájmu  je 660 Eur /mes. + 200 Eur/mes. za energie a služby. Byt je dostupný ihneď.

 

KONTAKT: Wanderer REAL, Daniela Rasovská 0905 111 634, daniela.rasovska@wanderer.sk