O nás

Člen Realitnej únie

Wanderer Real

Nájsť domov Vašich snov, predať nehnuteľnosť za najvýhodnejšiu cenu, previesť Vás spleťou úkonov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti... - to je naša práca.

 

Realitná kancelária Wanderer REAL vstúpila na slovenský trh nehnuteľností ako dynamická, rodinná spoločnosť. Pre našich klientov sme značkou ochoty, flexibility a rýchlosti. Hlavným mottom našej práce je poskytovanie profesionálneho servisu. Ponúkame štandardné realitné služby, a to sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Špecializujeme sa najmä na Bratislavu a okolie. Sme členom Realitnej únie (SORA.)

Wanderer REAL kladie dôraz na kvalitu poskytovaných služieb. Na prvé miesto dávame spokojnosť klienta, ktorý je ušetrený od platenia vysokých provízií, ako je to štandardom pri veľkých realitných kanceláriách. Na vlastné náklady zabezpečujeme spracovanie inzerátu a jeho zverejnenie na známych realitných portáloch. Zariadime obhliadku predávanej nehnuteľnosti, jej nafotenie ako aj poradenstvo pri stanovení predajnej ceny. Samozrejmosťou je aj pomoc s katastrom, či bytovým družstvom.

Úzko spolupracujeme s notárskym úradom. Ten nám zabezpečuje celkový právny servis - vypracovanie zmlúv, overenie podpisov, preverenie skutočných vlastníckych a iných právnych pomerov pre zadanú nehnuteľnosť. K dispozícií máme preverených hypotekárnych špecialistov i znalcov v odbore stavebníctva.

Našim záujmom a cieľom je, aby od nás klienti odchádzali spokojní a tí budúci k nám prichádzali na základe dobrých referencií.

Vaša dôvera je našou motiváciou, Vaša spokojnosť odmenou.
Sme tu pre Vás.

 

Tím Wanderer REAL